אין כמו מטב : סל ההטבות של מטב מעניק חיבוק חם

מתנות באירועים משמעותיים, מענק לימודים לילדי מטפלות/ים, ימי גיבוש וכיף, חגיגות משותפות ובונוסים. המטפלות של מטב מספרות על כל הצ'ופרים – הקטנים והגדולים – שמזכירים להן בכל הזדמנות, שהן הכי חשובות בעולם!

 

תמיד מחבקים

סיגל אוחנה, סניף בית שמש

אני כמעט 17 שנים במטב, כרגע עובדת בתור מטפלת "כוננית" ומחליפה מטפלות שלא יכולות להגיע לעבודה. יוצא לי לפגוש המון קשישים ומשפחות והמון מקרים נוגעים ללב. אני יוצאת מסופקת ומלאה מהעזרה שאני זוכה לתת להם ומהחיבוק שהם מחזירים לי.

במטב תמיד דואגים לנו ונותנים לנו המון חום ואהבה. יש לנו בונוסים, ימי כיף ואירועים. רק לא מזמן היה אירוע  ברמת גן שבו חילקו מענקים ותעודות לעובדים מצטיינים של מטב מכל הארץ. לאירוע הזה מוזמנים גם בני המשפחה של המצטיינים וזה מאוד מכובד ומרגש.

פעם בשנה אנחנו יוצאות לגיבוש קיץ של כמה ימים במלון, קצת להירגע ולהתאוורר ומטב עוזרת בסבסוד ובארגון, וביום המשפחה האחרון ארגנו לנו יומיים במלון בהרצליה עם ספא מפנק וערב גיבוש. גם בחגים דואגים לצ'פר אותנו, עם מתנות נחמדות בראש השנה ובפסח ובארגון נשף בפורים.

תמיד דואגים לתת לנו תחושה שאנחנו חשובות, גם בדברים הקטנים. אם יש מזג אוויר סוער מזכירים לנו בהודעות סמס לשמור על הבטיחות, אם חם מזכירים לנו לשתות ואם המצב הביטחוני בעייתי תמיד שואלים אם אנחנו בסדר. מחבקים אותנו חיבוק גדול, כיף לי וטוב לי ולכן אני נשארת כל כך הרבה שנים.

 

למתגייסים

עירית רייני, סניף  באר שבע

לא מזמן הבת שלי התגייסה ובסניף שלי במטב הזמינו אותנו לאירוע למתגייסים שבו היא גם קיבלה מתנה  נחמדה לגיוס ממטב – תיק רחצה נחמד מלא בכל מיני מוצרים ומגבת לפנים. זה משהו קטן ומאוד מרגש שעושה הרגשה טובה שבמטב זוכרים שקורה אצלי משהו משמעותי במשפחה וחוגגים איתי.

אני כבר 5 שנים במטב, זו עמותה שבאמת מפנקת ונותנת המון לעובדות שלה. חוץ מזה שבכל בעיה מטפלים מכל הלב והעובדים בצוות נהדרים. עצם העובדה שחושבים על הילדים שלך ודואגים לציין אירוע כמו גיוס, מראה שאכפת להם מאוד. אני מאוד מרוצה.

אמא עירית וצוות מטב עם המתגייסת הטרייה

דואגים לעתיד של הילדים

ענת זוהר, סניף טבריה

אני עובדת כמטפלת בעמותת מטב כבר 13 שנים, ואחד הדברים שאני יכולה לספר הוא שחלק מהאופי של הארגון  הוא לבוא לקראת כל המשפחה שלנו – המטפלות.

יש לי שלוש בנות וכל אחת מהן קיבלה מענק לימודים לטובת ההשכלה שלהן. זה מענק בגובה של 1,000-1,500₪ שמטב נותנת כדי לעודד השכלה גבוה של ילדי מטפלות. את המענק מקבלות מטפלות שעומדות  במינימום בסיסי של שעות, בותק מסוים ושעברו קורס הכשרה. זו עזרה מאוד נחמדה בתשלום שכר הלימוד.

 

רואים את ההשקעה ומחזירים למטפלות

אסתר פנקר, סניף ערד

המסר שמעבירים לנו במטב הוא שבלעדינו אי-אפשר לעשות את העבודה החשובה שאנחנו עושות. אחת הדרכים להביע את ההערכה והתודה, הוא מענק הוקרה שמטב מעניקה בשנתיים האחרונות למטפלות שעושות עבודה טובה לאורך השנה. קיבלתי מענק כזה וזה גורם לך להרגיש טוב ומוערכת.

כל אחד שמח לקבל מתנה ואני מאוד מעריכה כל דבר שנותנים לי. במטב יודעים להחזיר למטפלות על המאמץ שלהן, גם אם זה ביום כיף שבו נפגשות כל המטפלות ומשנות אווירה וגם במתנות או בונוסים. היחס האנושי הוא הדבר הכי חשוב בכל מקום עבודה וכאן אפשר להגיד שמרגישים כמו משפחה. כשמגיעים למשרד, הצוות שם נותן תחושה של בית.

 

מתחילים ללמוד עם מטב

מזל אושקוב, סניף באר שבע

לפני ששתי הבנות שלי – אדל וקים – עלו לכיתה א' הזמינו אותנו לאירוע במטב. שמו שם שירים, אכלנו עוגות וממתקים ובסוף  הן קיבלו במתנה ערכה מאוד נחמדה של ציוד שצריך לבית הספר.

שתיהן, מאוד נהנו באירוע ושמחו לבוא לבקר בעבודה של אמא ולפגוש עוד ילדים של עובדים בגיל שלהן. אירועים כאלה מאוד מחברים את המשפחה ומקרבים אותה למקום העבודה שלי.

מזל עם קים ואדל באירוע כיתה א' במטב

 

לנערות ולנערים

רחל פרץ, סניף יפו

בתחום הזה, מטב הוא הארגון הראשון שנכנסתי אליו, ואני יכולה להגיד שגם האחרון. אני לא מוותרת על מטב בשום אופן.

כשלבת שלי שירה מלאו 12, היא קיבלה ממטב אוזניות בלוטות' מקוריות עם אורות מהבהבים ואין מילים לתאר כמה היא התרגשה. היא הייתה ממש מופתעת ורצה הביתה מבית הספר לראות את המתנה. היא גם נורא אוהבת לבקר בסניף שלי ביפו בגלל האווירה החמה שיש שם, ולפעמים כשאני מגיעה לקחת משהו או שיש לי איזו משימה, היא ישר קופצת ורוצה לבוא איתי.

במטב יש עוד הרבה פינוקים שאנחנו מקבלים לאירועים אישים: שובר קפה ומאפה, מתנות ופינוקים לחגים. גם הבן שלי, חן, קיבל שי כשהוא התגייס, אז הבעל שלי צוחק ושואל למה הוא היחיד שלא מקבל מתנות…

 

הצטרפו אלינו!